نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۴۰

يكي ديگر از جاذبه‌هاي گردشگري در شهرستان تنكابن، پلي است قديمي كه پروسه‌ي ساخت پل چشمه كيله در سال ۱۳۰۹ شمسي با طراحي مهندسين كشورهاي روسيه و آلمان شروع و تا سال ۱۳۱۱ هجري شمسي به اتمام رسيد. پل چشمه كيله سازهايران كهن داراي قدمتي برابر با دوران پهلوياول است و به عنوان يكي از زيباترين پل‌هاي تاريخي كشور و نمادي از شهرستان تنكابن شناخته مي‌شود. پل چشمه كيله قديمي، در تاريخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ به ثبت ملي رسيده است. پل چشمه كيله اثري كه داراي طولي بالغ بر ۱۱۲ متر، عرضي حدود ۷ متر و ارتفاعي نزديك به ۵ متر است و امروزه به يكي از جاذبه‌هاي تاريخي شهرستان تنكابن تبديل شده است.امكانات رفاهي، نزديكي  با رزرو هتل چالدره تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل وستا تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۲۷

آب و هواي تنكابن بسيار خنك است. دماي هواي تنكابن در خنك‌ترين موقع در تابستان به ۲۱ درجه و در گرمترين زمان به ۳۲ درجه سانتي گراد مي‌رسد و يكي از خوش آب و هواترين قسمت‌هاي آن جنگل دو هزار است. جنگل هاي دو هزار در جنوب تنكابن همه جذابيت ها را يكجا دارد و اگر بخواهيد جاذبه هاي گردشگري تنكابن را بگرديد، بايد اول برويد جنگل دو هزار و بعد از آنجا، ديدن جاهاي ديگر را در برنامه قرار دهيد. جنگل دو هزار كه از شهسوار شروع مي‌شود، يكي از جنگل هاي معروف نه تنها شمال، كه سراسر ايران است. حتما برايتان جالب است كه بدانيد چرا اسمش دو هزار است؟ دو هزار  به خاطر ارتفاع دو هزار متري از سطح دريا به اين نام خوانده مي‌شود. جدا از جاده بسيار باصفاي دو هزار هم اين جنگل را به دره سرسبز، جلگه هاي پرآب و دشت‌ها و چمنزارهايش مي‌شناسند و بسياري نيز به شوق و ذوق تماشاي دريا از بالاي جنگل‌ها كه بسيار حيرت‌انگيز است به دو هزار مي‌روند. تصوير دريا  از بالا در كيلومتر ۴ بيشتر از هرچيز خودنمايي مي‌كند.رودخانه دو هزار نيز كه از ارتفاعات الموت قزوين و تخت سليمان سرچشمه مي‌گيرد از حاشيه اين روستا مي‌گذرد و تماشايي‌ترش مي‌كند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل چالدره تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۱۱

پاركي با وسعت ۷۰هكتار كه در سال ۱۳۴۴ جهت جلوگيري از انهدام جنگل و بازسازي پارك جنگلي شهيد زارع با كاج هاي تهران و زربين جنگلكاري شد. منظره پارك بسيار ديدني و چشم نواز است. پارك جنگلي شهيد زارع مناسب گذراندن يك روز زيبا همراه با خانواده در دل طبيعت است. همچنين به خاطر امكاناتي كه دارد بسياري از مسافراني كه قصد اقامت در چادر را دارند پارك جنگلي شهيد زارع را انتخاب مي كنند. امكانات پارك: جاده مناسب، سرويس بهداشتي، نمازخانه، آب آشاميدني، مواد غذايي و … مي باشد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل بادله ساري ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ساري به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۶:۵۶

عمارتي زيبا و با ابهت كه داري دو عمارت مسكوني متعلق به دوره قاجار و پهلوي است. در حال حاضر خانه فاضلي‌ها داراي كاربري خاصي نيست و بازديد براي عموم آزاد است. عمارت فاضلي همانگونه كه از نام آن مشخص است متعلق به خاندان فاضلي ها بوده است. صاحب عمارت فاضلي با توجه به پرس و جوهاي انجام شده معلم بوده ولي از معمار بنا هيچ اطلاعاتي موجود نيست.امكانات رفاهي، نزديكي هتل سالار دره ساري ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سالاردره هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ساري به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۶:۴۲

ميداني بزرگ در مركز شهر ساري است كه اگر به اين شهر سفر كنيد حتما از كنارميدان ساعت عبور خواهيد كرد. ميدان ساعت داراي برجي است كه يك ساعت عقربه اي با صداي زنگ ناقوس است كه پس از هر تغيير ساعت به تعداد رقم هاي ساعت به صدا در ميايد. نيمه شب ها ساعت ۱۲ بار با صداي بلند ناقوس زنگ مي خورد و صداي آن در شهر مي پيچيد كه موجب شد در سال ۱۳۸۰ صداي آن را قطع كنند. برج ساعت در سال ۱۳۰۹ شمسي توسط محمد علي حميدي و ميدان در سال ۱۳۵۵ ساخته شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي ساري ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سالار دره هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ساري به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۶:۲۲

پارك ملت بهشهر يا باغ‌شاه يا باغ چهلستون اشرف بهترين نقطه براي فرار از شلوغي شهر، رفع خستگي و قدم زدن است. با بازديد از باغ چهلستون اشرف با يك تير دو نشان مي‌زنيد و علاوه بر بازديد از فضاي سبز باغ، از عمارتي تاريخي كه درباغ چهلستون اشرف قرار گرفته است نيز ديدن خواهيد كرد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي بهشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل مرواريد صدرا بهشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بهشهر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۶:۰۷

شهرستان نور در گذشته با نام سالده يكي از شهرك‌هاي شهرستان تاريخي آمل بوده‌است, در جديدترين كشفيات باستان شناسي در شهرنور آثاري از دوره اشكانيان پيدا شده‌است, شهرستان نور در غرب استان مازندران واقع شده‌است و مركز آن شهر نور است, نور يكي از قديمي‌ترين نواحي شهرنشين طبرستان  بوده كه به گواهي تاريخ، رستمدار نام داشته‌است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي نور ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل نگين نور هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نور به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۵:۵۳

آبشار آب پري در فاصله ۵ كيلومتري شهر نور، در نزديكي شهر رويان واقع شده است. در آبشار آب پري درختان با فاصله كم از يكديگر قرار دارند و بيشتر مناطق بكر و دست‌نخورده مانده است. آبشار آب پري همسايه كجور و يوش است. آبشار آب پري در كناره جاده قرار گرفته است. آبشار آب پري ، شباهت چنداني به آبشار ندارد زيرا قسمتي از سنگ‌هاي كوه در اثر رانش زمين در شيب تند كوه جمع شده‌اند و آب كمي از لابه‌لاي اين سنگ‌ها در جريان است. اختلاف درجه حرارت اين ناحيه با هواي شهر رويان تقريبا ۱۰ درجه سانتي‌گراد است. درختان جنگلي در مناطق كم‌ارتفاع‌تر و درختان كاج در نقاط بلندتر ديده مي‌شوند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل نارنجستان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل نارنجستان نور هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نور به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۵:۲۸

درياچه آزادمون محمودآباد يكي از جاذبه ها و مكان هاي طبيعي و زيباي اين شهر بوده كه در روستاي آزادمون و در فاصله ۳ كيلومتري از محمودآباد واقع شده است.درياچه آزادمون كه از زيبايي و چشم انداز خيره كننده اي برخوردار است، يكي از مكان هاي پر مخاطب محمودآباد بشمار آمده و همه روزه مسافران و گردشگران بسياري براي بهره مندي از زيبايي هاي اين موهبت خدادادي، به درياچه آزادمون سفر مي كنند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل آپارتمان دريا محمود آباد ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر محمود آبادبه همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۵:۰۶

محمودآباد يكي از شهر هاي ساحلي ايران كه به دليل مجاورت با آب هاي نيلگون درياي خزر، يكي از پر مخاطب ترين و گردشگر پذيرترين شهرهاي ايران بشمار مي آيد.نزديكي و همجواري با دريا، يكي از دلايل اصلي سفر گردشگران به شهر محمودآباد بوده و از اين موضوع مي توان به عنوان مهمترين و با ارزش ترين جاذبه گردشگري اين شهر ياد كرد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل مرواريد خزر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ماهان محمودآباد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر محمود آبادبه همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۴:۴۳

تله كابين رامسر كه در مجتمع رفاهي تفريحي شهر سبز رامسر در 5 كيلومتري غرب رامسر  از جاذبه هاي توريستي رامسر است. تله كابين رامسر در فاصله ۱۰ دقيقه از رامسر به سمت چابكسر از مبدا ساحل تا بر فراز كوه ايلميلي امتداد يافته است و داراي محيطي جذاب مي باشد كه با توجه به وجود پيست كارتينگ، مراكز خريد، كافي شاپ و مراكز تفريحي، شهربازي، هتل و… محيطي شاد و كامل را رقم زده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل نيستان رامسر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل باروژ رامسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رامسربه همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۴:۲۴

موزه كاخ مرمر رامسر در محل كاخ سلطنتي رامسر قرار دارد كه علاوه بر اشيايي كه به نمايش گذارده شده، ساختمان كاخ نيز ديدني است, موزه كاخ مرمر رامسر در دوران پهلوي در سال 1316 خورشيدي در ميان باغي بزرگ با شيوه معماري اروپايي و توسط معماران آلماني ساخته شده است, سنگ‌هاي مرمر سفيد رنگ در تزيينات خارج بنا، ستون‌ها و مجسمه حيوانات به كار رفته و به موزه كاخ مرمر رامسر جلوه‌اي ويژه بخشيده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل اشك رامسر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ليان رامسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رامسربه همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۴:۰۸

قلعه ماركوه مربوط به دوران‌هاي تاريخي پس از اسلام است و در شهرستان رامسر، شهر كتالم، مسير جاده تلارسر واقع شده, نام قلعه ماركوه رامسر برگرفته از كوهي است كه بر روي آن قرار دارد, در مورد نام قلعه ماركوه رامسر نيز نظرهاي گوناگوني وجود دارد, براي مثال عده اي وجود مار در اين كوه را علت نامگذاري قلعه ماركوه ميدانند كه البته با توجه به اينكه در گويش محلي استفاده از كلمه فارسي "مار" رايج نبوده، احتمال اين علت نامگذاري را بسيار كم مي كند, در تعاريف مردم محلي به تونلي درون قلعه ماركوه اشاره مي شود كه انتهاي قلعه ماركوه به روستاي نياسته كه در پايين ماركوه قرار دارد ختم ميشده و در گذشته سربازان براي خروج يا ورود اضطراري ازآن استفاده مي كردند كه البته با تحقيقات انجام شده مشخص شده كه اين امر صحت نداشته و چاله ي موجود در قلعه به دليل عدم دسترسي مستقيم قلعه به آب، كاربرد سردآب داشته و تونل نيست. امكانات رفاهي، نزديكي هتل بام رامسر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل كوثر رامسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رامسربه همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۳:۵۵

شهرستان رامسر با مناظر زيبا و جاذبه‌هاي منحصر به فرد طبيعي، يكي از مناطق برتر كشور در گردشگري طبيعي است و سالانه پذيراي مسافران و گردشگران كثيري ميباشد,آب وهواي رامسر در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان سرد است وجود كمترين فاصله بين كوه و دريا در سرتاسر كرانه درياي خزر، آب‌گرم‌هاي معدني، بوستان‌هاي جنگلي، آبشارها، غارها، چشمه‌ها، فرهنگ بومي غني، صنايع دستي متنوع، صدها مركز اقامتي و پذيرايي و تفريحي شهر رامسر را به عنوان قطب مهم گردشگري در كشور و جهان مطرح كرده است, از جمله مناطق ديدني شهر رامسر ،  آب‌هاي گرم معدني، بوستان جنگلي صفارود، دهستان جواهرده، قلعه ماردكوه، كاخ موزه و,,, مي‌باشد,رامسر را عروس شهرهاي ايران لقب داده‌اند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل پارسيان رامسر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل بام سبز رامسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رامسربه همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۳:۴۱

روستاي جواهرده رامسر در ارتفاعات 2000 متري البرز كه معروف ترين كوه هاي روستاي جواهر ده عبارت اند از، سرخ تله (بخش شرقي قله سماموس) واژكٰ سه براره رژه(رجه), مرتفع ترين اين قله ها، قله سرخ تله است, لپاسر با چشمه هاي معروف و درماني آن و سماموس و مقبره شاه يحيي كيايي بر چكاد قله سماموس با يخچال هاي دايمي از جاهاي ديدني و جذابروستاي جواهر ده است, رودخانه هاي بالادست روستاي جواهر ده رامسر با آبشارهاي زيبا، پارك جنگلي وسيعي در ميان دره كه در كنار رود صفارود جاي دارد و رودخانه اي با آب معدني گازدار از جاذبه هاي گردشگري به شمار مي رود.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي رامسر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارسيان آزادي رامسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رامسربه همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]