نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
هتل هاي تنكابن
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/16  ساعت: ۰۷

پاركي زيبا با چشم‌اندازي منحصربه‌فرد در ۱۸ كيلومتري جاده تنكابن به جنگل دوهزار استان مازندران قرار دارد كه به «پارك جنگلي چالدره» شهرت يافته است. پارك جنگلي چالدره از شمال كشور داراي مساحتي بالغ بر ۹۴ هكتار است و در نقطه‌ي اتصال دو رود دوهزار و سه‌هزار قرار گرفته است. در واقع چالدره، دره‌اي است عميق و سرسبز كه مي‌توان با حضور در پارك جنگلي چالدره آرامشي وصف‌ناشدني را تجربه كرد. به همين دليل اين پارك به چالدره شهرت يافته است. حضور انبوهي از درختان افرا و توسكا در كنار بوته‌هاي سرخس كه در وسعت زيادي از منطقه به چشم مي‌خورد و نيز كلبه‌هاي جنگلي با نمايي كاملا سنتي در كنار تسهيلات امروزي، بر زيبايي پارك جنگلي چالدره افزوده است.امكانات رفاهي، نزديكي اقامتگاه بوم گردي خونه مادر جون ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/16  ساعت: ۰۷

يكي ديگر از جاذبه‌هاي گردشگري در شهرستان تنكابن، پلي است قديمي كه پروسه‌ي ساخت پل چشمه كيله در سال ۱۳۰۹ شمسي با طراحي مهندسين كشورهاي روسيه و آلمان شروع و تا سال ۱۳۱۱ هجري شمسي به اتمام رسيد. پل چشمه كيله سازهايران كهن داراي قدمتي برابر با دوران پهلوياول است و به عنوان يكي از زيباترين پل‌هاي تاريخي كشور و نمادي از شهرستان تنكابن شناخته مي‌شود. پل چشمه كيله قديمي، در تاريخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ به ثبت ملي رسيده است. پل چشمه كيله اثري كه داراي طولي بالغ بر ۱۱۲ متر، عرضي حدود ۷ متر و ارتفاعي نزديك به ۵ متر است و امروزه به يكي از جاذبه‌هاي تاريخي شهرستان تنكابن تبديل شده است.امكانات رفاهي، نزديكي  با رزرو هتل چالدره تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل وستا تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/16  ساعت: ۰۷

آب و هواي تنكابن بسيار خنك است. دماي هواي تنكابن در خنك‌ترين موقع در تابستان به ۲۱ درجه و در گرمترين زمان به ۳۲ درجه سانتي گراد مي‌رسد و يكي از خوش آب و هواترين قسمت‌هاي آن جنگل دو هزار است. جنگل هاي دو هزار در جنوب تنكابن همه جذابيت ها را يكجا دارد و اگر بخواهيد جاذبه هاي گردشگري تنكابن را بگرديد، بايد اول برويد جنگل دو هزار و بعد از آنجا، ديدن جاهاي ديگر را در برنامه قرار دهيد. جنگل دو هزار كه از شهسوار شروع مي‌شود، يكي از جنگل هاي معروف نه تنها شمال، كه سراسر ايران است. حتما برايتان جالب است كه بدانيد چرا اسمش دو هزار است؟ دو هزار  به خاطر ارتفاع دو هزار متري از سطح دريا به اين نام خوانده مي‌شود. جدا از جاده بسيار باصفاي دو هزار هم اين جنگل را به دره سرسبز، جلگه هاي پرآب و دشت‌ها و چمنزارهايش مي‌شناسند و بسياري نيز به شوق و ذوق تماشاي دريا از بالاي جنگل‌ها كه بسيار حيرت‌انگيز است به دو هزار مي‌روند. تصوير دريا  از بالا در كيلومتر ۴ بيشتر از هرچيز خودنمايي مي‌كند.رودخانه دو هزار نيز كه از ارتفاعات الموت قزوين و تخت سليمان سرچشمه مي‌گيرد از حاشيه اين روستا مي‌گذرد و تماشايي‌ترش مي‌كند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل چالدره تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

:
برچسب‌ها:

[ ]